LUMEA PRICHINDEILOR
LUMEA PRICHINDEILOR
LUMEA PRICHINDEILOR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LUMEA PRICHINDEILOR

O LUME IN CARE ESTE PRETUITA INTELEGEREA , IUBIREA SI PRIETENIA
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
»  Manichiura 2010: trenduri coloristice
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Mar Dec 13, 2011 9:32 pm Scris de laura

» Rochii de seara
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Lun Noi 14, 2011 1:50 am Scris de nicoletadina

» Rochii inedite
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Lun Noi 14, 2011 1:49 am Scris de nicoletadina

» Tot ce trebuie sa sti despre unghii
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Lun Noi 14, 2011 1:46 am Scris de nicoletadina

» Cum îţi faci manichiură
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Lun Noi 14, 2011 1:46 am Scris de nicoletadina

» Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi?
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Vin Noi 11, 2011 2:03 am Scris de nicoletadina

» Imi place culoarea gri? Tie?
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Sam Noi 05, 2011 2:27 pm Scris de nicoletadina

» Tinuta la servici
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Sam Noi 05, 2011 2:25 pm Scris de nicoletadina

» Moduri originale de a purta o esarfa
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Dum Oct 30, 2011 10:19 pm Scris de nicoletadina

» Machiaj de primavara
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Dum Oct 30, 2011 10:19 pm Scris de nicoletadina

» Ce fel de bijuterii purtati?
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Dum Oct 30, 2011 10:18 pm Scris de nicoletadina

» Stop caderiii parului
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Dum Oct 30, 2011 10:17 pm Scris de nicoletadina

» Retete homemade pentru un par stralucitor
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Dum Oct 30, 2011 10:17 pm Scris de nicoletadina

» Povesti si amintiri din vacantele noastre
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Sam Iul 02, 2011 4:52 am Scris de roxana

» Concurs margele
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Lun Iun 27, 2011 11:35 pm Scris de mamica_de_elina

Top postatori
nicoletadina
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_lcapImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_voting_barImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_rcap 
roxana
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_lcapImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_voting_barImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_rcap 
Alexandra
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_lcapImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_voting_barImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_rcap 
Lica.Irina
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_lcapImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_voting_barImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_rcap 
mamica_de_elina
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_lcapImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_voting_barImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_rcap 
flory
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_lcapImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_voting_barImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_rcap 
rahela
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_lcapImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_voting_barImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_rcap 
AlinaBubulina
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_lcapImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_voting_barImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_rcap 
laura
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_lcapImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_voting_barImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_rcap 
raluca
Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_lcapImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_voting_barImi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 I_vote_rcap 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 334, Vin Dec 31, 2010 6:59 am

 

 Imi place culoarea gri? Tie?

In jos 
+8
raluca
flory
jolinutza
mamica_de_elina
Alexandra
roxana
rahela
nicoletadina
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
nicoletadina
Mamica Top Poster
Mamica Top Poster
nicoletadina


Localizare : Bucuresti

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Mar Sept 07, 2010 2:35 pm

Rezumarea primului mesaj :

Culoarea sau culorile preferate?

Mie imi place griul, maroul, negru, deobicei culorile mai reci. :Flowers:
Sus In jos

AutorMesaj
roxana
Admin
Admin
roxana


Localizare : Constanta

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Dum Noi 28, 2010 4:15 pm

si rosu lori...deabia astept sampodobesc casa
Sus In jos
nicoletadina
Mamica Top Poster
Mamica Top Poster
nicoletadina


Localizare : Bucuresti

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Dum Noi 28, 2010 4:17 pm

rosu sa port mai putin roxy
Sus In jos
roxana
Admin
Admin
roxana


Localizare : Constanta

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Lun Noi 29, 2010 2:03 pm

nico tu crezi ca eu tin cont de ce se poarta? hi hi hi eu pun si cacaniu in dungi daca mi place mie hi hi hi
Sus In jos
laura
Moderator
Moderator
laura


Localizare : piatra neamt

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Lun Noi 29, 2010 4:39 pm

imi plac culorile vii,nu vreau sa mai vad roz ,de cate ori merg sa cumpar la fete ceva predomina rozul in magazine de parca nu ar mai stii astea sa mai faca haine si in alte culori.Port si culori inchise depinde de starea pe care o am Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 172918
Sus In jos
mamica_de_elina
Moderator
Moderator
mamica_de_elina


Localizare : Mioveni

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Lun Noi 29, 2010 5:57 pm

am uitat de rosuuuuuu-Mos Craciunnnn
Sus In jos
http://www.marinloredana.blogspot.com/
Lica.Irina
Mamica v.i.p
Mamica v.i.p
Lica.Irina


Localizare : Pitesti

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Lun Noi 29, 2010 6:25 pm

si mie imi place rosul.
Sus In jos
roxana
Admin
Admin
roxana


Localizare : Constanta

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Mar Noi 30, 2010 2:59 am

da e o culoare super de sarbatori Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 172918
Sus In jos
nicoletadina
Mamica Top Poster
Mamica Top Poster
nicoletadina


Localizare : Bucuresti

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Mar Noi 30, 2010 3:00 am

doar de sarbatori roxy :yes yes:
Sus In jos
laura
Moderator
Moderator
laura


Localizare : piatra neamt

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Mar Noi 30, 2010 3:59 am

si eu prefer rosul Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 172918
Sus In jos
nicoletadina
Mamica Top Poster
Mamica Top Poster
nicoletadina


Localizare : Bucuresti

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Mar Noi 30, 2010 1:26 pm

si tu laura=? Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 172918
Sus In jos
roxana
Admin
Admin
roxana


Localizare : Constanta

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Mier Dec 01, 2010 5:42 am

abia astept sa decorez azi am cumparat niste figurine pentru geam cu culoarea rosie Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 172918
Sus In jos
nicoletadina
Mamica Top Poster
Mamica Top Poster
nicoletadina


Localizare : Bucuresti

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Mier Dec 01, 2010 12:25 pm

bravo roxy
Sus In jos
Lica.Irina
Mamica v.i.p
Mamica v.i.p
Lica.Irina


Localizare : Pitesti

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Mier Dec 01, 2010 5:22 pm

cred ca plec si eu pe la magazine sa vad ce gasesc, ca si asa ma plictisesc in casa.
Sus In jos
nicoletadina
Mamica Top Poster
Mamica Top Poster
nicoletadina


Localizare : Bucuresti

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Mier Dec 01, 2010 8:33 pm

negru pe primul plan
Sus In jos
roxana
Admin
Admin
roxana


Localizare : Constanta

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Mier Dec 01, 2010 10:20 pm

bravo irina super si negru adina ca ma slabeste la la la
Sus In jos
nicoletadina
Mamica Top Poster
Mamica Top Poster
nicoletadina


Localizare : Bucuresti

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Joi Dec 02, 2010 4:58 am

asa este roxana
Sus In jos
Lica.Irina
Mamica v.i.p
Mamica v.i.p
Lica.Irina


Localizare : Pitesti

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Joi Dec 02, 2010 8:20 pm

apropo de ''imi place culoarea gri''. am fost pe la niste prieteni care au reusit sa-si cumpere in sfarsit apartament si acum zugravesc pentru a se muta in el. stiti ce culoare au facut in dormitor? GRI au cumparat si perea gri, si draperie gri, si covoare gri si mobila gri. arata super! nu credeam ca a camera gri toata poate fi atat de frumoasa! dar m-am inselat.
Sus In jos
roxana
Admin
Admin
roxana


Localizare : Constanta

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Joi Mar 03, 2011 2:33 pm

aoleu parca nici asa nu mias doriiiii
Sus In jos
mamica_de_elina
Moderator
Moderator
mamica_de_elina


Localizare : Mioveni

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Joi Mar 03, 2011 4:05 pm

Dar pare interesant :astept:
Sus In jos
http://www.marinloredana.blogspot.com/
roxana
Admin
Admin
roxana


Localizare : Constanta

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Joi Mar 03, 2011 8:24 pm

da dar parca pre multa intuneceala
Sus In jos
nicoletadina
Mamica Top Poster
Mamica Top Poster
nicoletadina


Localizare : Bucuresti

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Lun Apr 11, 2011 5:44 pm

interesant irina
Sus In jos
Alexandra
Admin
Admin
Alexandra



Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Lun Apr 11, 2011 7:37 pm

interesant dar nu mi-as face asa ceva in casa
Sus In jos
https://lumea-prichindeilor.forumgratuit.ro
nicoletadina
Mamica Top Poster
Mamica Top Poster
nicoletadina


Localizare : Bucuresti

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Dum Oct 30, 2011 10:20 pm

nici eu ale dar am putea incerca totusi ce zici?
Sus In jos
rahela
Mamica Senior
Mamica Senior
rahela


Localizare : zimnicea

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Sam Noi 05, 2011 1:53 pm

pe mine griul asgta excesiv ma trimite cu gandul la Bacovia si la poeziile lui
Sus In jos
nicoletadina
Mamica Top Poster
Mamica Top Poster
nicoletadina


Localizare : Bucuresti

Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241Sam Noi 05, 2011 2:27 pm

pusy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imi place culoarea gri? Tie?   Imi place culoarea gri? Tie? - Pagina 2 T7241

Sus In jos
 
Imi place culoarea gri? Tie?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LUMEA PRICHINDEILOR :: Accesorii-
Mergi direct la: