LUMEA PRICHINDEILOR
LUMEA PRICHINDEILOR
LUMEA PRICHINDEILOR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LUMEA PRICHINDEILOR

O LUME IN CARE ESTE PRETUITA INTELEGEREA , IUBIREA SI PRIETENIA
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
»  Manichiura 2010: trenduri coloristice
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Mar Dec 13, 2011 9:32 pm Scris de laura

» Rochii de seara
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Lun Noi 14, 2011 1:50 am Scris de nicoletadina

» Rochii inedite
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Lun Noi 14, 2011 1:49 am Scris de nicoletadina

» Tot ce trebuie sa sti despre unghii
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Lun Noi 14, 2011 1:46 am Scris de nicoletadina

» Cum îţi faci manichiură
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Lun Noi 14, 2011 1:46 am Scris de nicoletadina

» Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi?
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Vin Noi 11, 2011 2:03 am Scris de nicoletadina

» Imi place culoarea gri? Tie?
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Sam Noi 05, 2011 2:27 pm Scris de nicoletadina

» Tinuta la servici
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Sam Noi 05, 2011 2:25 pm Scris de nicoletadina

» Moduri originale de a purta o esarfa
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Dum Oct 30, 2011 10:19 pm Scris de nicoletadina

» Machiaj de primavara
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Dum Oct 30, 2011 10:19 pm Scris de nicoletadina

» Ce fel de bijuterii purtati?
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Dum Oct 30, 2011 10:18 pm Scris de nicoletadina

» Stop caderiii parului
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Dum Oct 30, 2011 10:17 pm Scris de nicoletadina

» Retete homemade pentru un par stralucitor
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Dum Oct 30, 2011 10:17 pm Scris de nicoletadina

» Povesti si amintiri din vacantele noastre
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Sam Iul 02, 2011 4:52 am Scris de roxana

» Concurs margele
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Lun Iun 27, 2011 11:35 pm Scris de mamica_de_elina

Top postatori
nicoletadina
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_lcapIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_voting_barIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_rcap 
roxana
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_lcapIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_voting_barIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_rcap 
Alexandra
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_lcapIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_voting_barIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_rcap 
Lica.Irina
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_lcapIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_voting_barIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_rcap 
mamica_de_elina
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_lcapIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_voting_barIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_rcap 
flory
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_lcapIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_voting_barIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_rcap 
rahela
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_lcapIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_voting_barIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_rcap 
AlinaBubulina
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_lcapIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_voting_barIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_rcap 
laura
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_lcapIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_voting_barIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_rcap 
raluca
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_lcapIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_voting_barIti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 I_vote_rcap 
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 334, Vin Dec 31, 2010 6:59 am

 

 Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi?

In jos 
+6
rahela
Alexandra
roxana
raluca
mamica_de_elina
nicoletadina
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
nicoletadina
Mamica Top Poster
Mamica Top Poster
nicoletadina


Localizare : Bucuresti

Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi?   Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Joi Sept 09, 2010 1:55 pm

Rezumarea primului mesaj :

lasa ne si nou aici link ca sa putem invata si noi. iupi
Sus In jos

AutorMesaj
Gianina
Mamica Junior
Mamica Junior
Gianina


Localizare : Vulcana Pandele

Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi?   Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Joi Noi 10, 2011 5:13 am

Aaaa,sunt crosetate...foarte frumos,eu nu stiu sa crosetez,pentru mine sunt deosebite... pusy
O sa vi le arat si pe ale mele...
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 Imagine1481
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 DSC00186
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 DSC00043
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 Imagine1352 asta i-am facut-o doamnei educatoare...
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 Imagine1627 asta unei prietene
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 Imagine2454 asta pt o fetita...
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 DSC00050-1
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 DSC00046
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 DSC00131
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 Imagine2415
Sus In jos
mamica_de_elina
Moderator
Moderator
mamica_de_elina


Localizare : Mioveni

Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi?   Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Joi Noi 10, 2011 5:00 pm

Foarte frumoase Rahela,dar nu peste tot e cu suma minima.De exemplu la www.allex.ro poti comanda de cat vrei tu,nu e problema.Poate gasesti acolo.Eu poze nu pot sa va arat ca le-am si daruit in ziua in care le-am facut.Data viitoare.Era o bratara din perle mov si cercei pe verde. pusy
Sus In jos
http://www.marinloredana.blogspot.com/
rahela
Mamica Senior
Mamica Senior
rahela


Localizare : zimnicea

Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi?   Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Joi Noi 10, 2011 7:34 pm

da, Lory, de acolo am comandat,multumesc pusy la inceput nu gaseam nici prin oras, si pe net gaseam cu bani multi
Sus In jos
nicoletadina
Mamica Top Poster
Mamica Top Poster
nicoletadina


Localizare : Bucuresti

Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi?   Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Joi Noi 10, 2011 8:40 pm

lori un copac si pt mine???? :astept:
Sus In jos
oanaelena
Mamica Senior
Mamica Senior
oanaelena


nume : Oana
Localizare : Piatra Neamt

Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi?   Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Vin Noi 11, 2011 1:05 am

eu inca sunt innebunita dupa ele...vad cum fac si ma apuc iar de mesterit...am momente cand uit sa ma mai scol de la calculator, gasesc atatea tehnici si metode noi... Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 700826 ma fascineaza toate Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 704771
problema e ca iti trebuiesc si ceva banuti sa investesti in materiale Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 127217
Sus In jos
http://boutique-bijoux.blogspot.com/
nicoletadina
Mamica Top Poster
Mamica Top Poster
nicoletadina


Localizare : Bucuresti

Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi?   Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241Vin Noi 11, 2011 2:03 am

super gianina pusy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi?   Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi? - Pagina 3 T7241

Sus In jos
 
Iti plac bijuuri hademade? Le confectionezi?
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LUMEA PRICHINDEILOR :: Accesorii-
Mergi direct la: